Product was successfully added to your shopping cart.
+370 676 04166KONTAKTAI
0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelis tuščias

 

  1. Kas yra pjuvenų briketai?

 

Medžio pjuvenų briketai – tai ekologiškai švarus kietas kuras gaminamas iš lapuočių medžių pjuvenų puikiai tinkantis visiems kieto kuro katilams ir židiniams. Medžio pjuvenos yra džiovinamos ir tik tada suspaudžiamos dideliu slėgiu, taip suformuojami briketai.

 

  1. Kaip supakuota produkcija?

 

Pjuvenų briketai pakuojami į 10 kg maišelius. Ant padėklo sukraunama 96 vnt. pakuočių. Bendras paletės svoris yra 960 kg.

 

  1. Kaip pristatoma produkcija?

 

Mūsų įmonė įsigytą produkciją pristatys į Jūsų norimą vietą. Užsakytos prekės iškeliamos krovininio automobilio lifto pagalba bei elektriniu vežimeliu nutempiamos į norimą vietą ( esant kietam grindiniui galima įvežti tiesiai į garažą,sandėlį.

 

  1. Kaip sandėliuoti briketus?

 

Atidarytus briketų pakus patariame sandėliuoti sausoje vietoje siekiant užtikrinti, kad briketai neprisigertų drėgmės ir neprarastų savo kaloringumo. Briketams, sandariai uždarytiems polietileno maišuose, drėgmė nėra žalinga. Beje, ar žinojote, jog tona briketų užima du kartus mažiau vietos nei tona anglies ir net keturis kartus mažiau vietos nei tona malkų?

 

  1. Koks katilas reikalingas norint kūrenti briketus?

 

Netiesa, kad kūrenimui briketais reikalingas specialus katilas. Briketai priskiriami prie kietojo kuro rūšių, tad jais galima kūrenti visus kietojo kuro katilus. Tačiau svarbu pabrėžti, kad prieš pradedant katilą kūrenti briketais, reikia sureguliuoti paduodamo oro kiekį į degimo kamerą ir išmetamų dujų kiekį katile.

 

  1. Kuo skiriasi beržo pjuvenų briketai nuo ąžuolo pjuvenų briketų?

 

Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų briketų rūšių yra tai, kad ąžuolo pjuvenų produkcija yra žymiai kaitresnė, kaloringumas prilygsta net anglių kaitrumui. Daugiau informacijos galite rasti šai čia. ( pažymėti vidinę nuorodą į kitą psl.)

 

  1. Ar daug lieka pelenų šildantis pjuvenų briketais?

 

Briketai pasižymi labai mažu peleningumu - vidutiniškai sukūrenus 100 kg briketų lieka apie 0,2 kg pelenų, o dėl mažo kuro dūmingumo ir suodžių kiekio kaminas ir katilas neapsineša, todėl nereikia kasmet valyti visos šildymo sistemos

 

 

 

  1. Pristatymas/Apmokėjimas.

 

Produkciją pristatome NEMOKAMAI šiuose miestuose bei rajonuose: Kauno, Raseinių, Tauragės, Jurbarko, Kelmės. Apmokėti galima dviem skiringais būdais: pristačius prekę arba per el.bankininkystę.

 

  1. Kada briketai bus pristatyti į namus?

 

Užsakyta produkcija bus pristatyta užsakius ir patvirtinus per el.parduotuvę ar paskambinus nurodytu tel. nr. Tikslus atvežimo laikas pranešamas asmeniškai pirkėjui prieš 1 darbo dieną.

 

  1. Ar užsakius didesnį kiekį pjuvenų briketų galimos kelios išsikrovimo vietos?

 

Taip, žinoma, tik reikia apie tokį pristatymą pranešti prieš užsakant produkciją.

 

 

D.U.K